קורסים ופעילויות לנשים בהריון

להתמודד עם הכאב, להתכונן נפשית ופיזית ללידה ולהורות, להכיר את כל האפשרויות הפרושות בפנייך ולדעת על מה לחשוב ובמה להתחשב בבחירות שעושים, ללמוד לשלוט בגוף, להמשיך לשמור על תנועתיות וכושר, לתעד כל רגע מתוק בתקופה הזו… להתאמן, להתכונן, להתפנק, לנשום, לצוף, לצלם, לגזור ולשמור.

ישנם קורסים רבים המתאימים לנשים בשלבי הריון מתקדמים ולאחר לידה, קורסים לימודיים – כמו קורס הכנה ללידה, קורסים נפש, לגוף ולבריאות – כמו יוגה וקורסי ציפה במים, קורסים לשפיות וגם בונוס קטן – רעיון נחמד לזיכרון אחד מתוק שישאר איתכם לעד.

קורסים לימודיים לקראת הלידה ולקראת ההורות

קורס הכנה ללידה – הכנה פיזית ונפשית
בקורסי ההכנה ללידה השונים, תוכלי לרכוש כלים אשר יכינו אותך נפשית ופיזית ללידה וכמו כן, גם להורות עצמה. חלק מהקורסים מתקיימות בקבוצות קטנות או אישיות וחלק בקבוצות גדולות יותר.
בקורס לומדים על סוגי הלידה השונים, על צירים, תרגול זוגי עם אב הילד, הכנות לטיפול הראשוני בתינוק ועוד.

קורס הכנה להורות – מאיפה מתחילים להיות הורים?
בקורס זה מתמקדים יותר ברגעים שלאחר הלידה, בטיפוח משפחה, הקמת משפחה, חינוך, יחסי אישיים, בקורסים מסוג זה מקבלים ייעוץ, הכוונה ותמיכה בכל הקשור בהורות ובחינוך.

קורסים לנשים בהריון

סיורים באגף אמהות ובחדרי הלידה – כך זה נראה.
ישנם מרכזים רפואיים אשר מאפשרים סיורים באגף האמהות ובחדרי הלידה, הסיורים מתבצעים בליווי של מיילדת.
הסיורים כוללים זמן שאלות ולעיתים גם סיורים במלון היולדות.

פעילויות גוף ונפש – לבריאות, למניעת כאבים ולטיפול במצבי לחץ וחרדה

התעמלות במים לנשים בהריון – מרגיע, מחזק ומקל על כאבים
תרגילי ציפה במים אשר מגדילים את טווחי התנועה, מקלים עומסים ממפרקים, מקלים על עומסי הגוף, על עומסי עמוד השדרה, העומסים ברגליים וכמו כן גם על העומסים בידיים. בהתעמלות במים עובדים על תרגילי רצפת האגן, על תרגילי נשימה סדורי אשר מסדירים את הנשימה ואת הדופק ובריאים לזרימת הדם.

יוגה לנשים בהריון – מאריך, מגדיל טווחי תנועה ומכניס אנרגיות חיוביות
יוגה לשנים הרות, משפרת את תחושת הגוף הפיזית, משפרת את האנרגיות ומכינה את הגוף ללידה. כמו כן, היוגה מרפה את השרירים, מאפשרת גמישות, ומקלה על כאבים נפוצים כמו עומסי גב וכאבי ברכיים או גפיים.

עיסוי לנשים הרות – להתפנק ולפנק את העובר
עיסויים מקצועיים מותאמים לנשים הרות יכולים לתרום להתפתחות העובר, להשרות רוגע ונחת על ההרה, לשפר את המערכות ואת תפקודן ואף למנוע סיבוכים בלידה.

טיפולי שיאצו וטווינה – לחרדות ולכאבים
ברוח העיסויים, גם טיפולי שיאצו וטווינה ידועים ומעולים בטיפול במגע, הם עובדים נקודתית על כאבים או על מתחים נפשיים – כאבי גב, כאבי ראש, חרדות, צרבות. בנוסף, טיפולי אלו ניתן לעשות כבר בשלבי הריון יחסית מוקדמים.

בונוס אחד קטן: זיכרון מתוק מתקופה מתוקה

צילומי הריון ולידה – זיכרון מקסים!
צילומי הריון ולידה מקצועיים הינם עוד רעיון לזיכרון מתוק ומקסים מההתמודדות הזוגית בתקופת ההריון. לרוב ניתן לבצע את צילומי ההריון בלוקיישנים מיוחדים ויפים בארץ, או בסטודיו.